Niektórzy decydują się na uwzględnienie Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w swoim testamencie. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni, że chcą nas wesprzeć, ofiarując nam dorobek życia i przykładając się w ten sposób do budowania Pomnika, jakim Centrum Zdrowia Dziecka jest od początku, gdyż idea jego budowy wypłynęła właśnie z chęci upamiętnienia dzieci - ofiar II wojny światowej. Dołożenie swojej cegiełki to niewątpliwie jeden z lepszych sposobów, by pamięć o nas przetrwała w tak wciąż potrzebnym miejscu, jakim jest nasz Instytut.

  • W testamencie mogą Państwo przekazać nam dowolną kwotę pieniężną lub inny element majątku.
  • Mogą Państwo powołać Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” do spadku wspólnie z innymi osobami, którym zechcą przekazać swój majątek.
  • Można także ustanowić nas swoim jedynym spadkobiercą. Decydując się na ten krok, warto pamiętać w pierwszej kolejności o rodzinie oraz osobach szczególnie Państwu bliskich.

Jeśli chcą Państwo porozmawiać o przekazaniu nam majątku, można skontaktować się z nami telefonicznie +48 22 815 16 50 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Back to top